Paari Konna Seadusest esimest ja VIIMAST korda!

pikuke
Kuna kogu ülejäänud tekst(08.08.2017 kell 17:08) varastataks lihtsalt ära, siis kirjutab ainult sellest “UUEST” Paari Konna Seadusest uue artikli ! (esimest ja VIIMAST korda!)

 

Ning kuna kogu KÄRBATATUD BANAANIA on aetud niivõrd IDIOOTSEKS JA LABIILSEKS, et seda EI OLE mitte kuidagi võimalik isegi SÕNADESSE PANNA, SIIS KANNATAGE SEE KISA lihtsalt ära, OK ???? !

 

Ehk siis Paari Konna Seadus algatati Ajuvaba ja Vene Keskpartei algatusel(juba 24.11.2015 !!!!!!), et see asendaks KOOSHomo Seaduse ja selle Rakenduse Aktid TÄIELIKULT ja LÕPLIKULT ning suures osas lihtsalt selle pärast, et neil ei ole mitte midagi muud targemat enam teha !!!!! :
Paari Konna Seadus – 159 SE:

“Eelnahhhhkkkk on mõeldud vastukaaluna kooselu Seadusele, mille FRiigilogu XII koosseis võttis vastu 9. oktoobril 2014 ning selle järjele ehk kooselu Seaduse Rakendamise Seadusele. Eelnõu on mõeldud neid täielikult asendama.”

Ning peale seda tuleb(27.09.2017, 28.09.2017 NING LÕPUKS VEEL 12.10.2017!!!!!!!!!!!) LOOMULIKULT mingi eriti MÕTTETU ja KÄRNANE EKREMLI partei SUURE TÜMINA JA KÕMINA SAATEL IGA NURGA PEALE KISAMA, ET JUST NEMAD ON NEED, KES TÜHISTAVAD KOOSHOMO SEADUSE LIHTSALT SELLE PÄRAST ÄRA, ET NEMAD ON KÕRBEJUMALA POOLT VÄLJA VALITUD MAAPEALSED ASEMIKUD !!!!
JA TERVE JÜNGRIARMEE LANGEB SELLISESSE HÜSTEERIASSE JA JOOVASTUSSE, ET VÕTAB MOMENTAALSELT KÕIGIL ISEGI SILMANÄGEMISE ÄRA !!!!!

naine – 28.09.2017 14:29
Tubli töö, EKREML ja sm. Xjelme!
See on puhas töövõit! Palju tänu kõigile kes selle asja suure kella külge panid ja seaduserikkumisest riigikogu poolt teada andsid!

Saaks üldse arugi, millest seltsimehed JÜNGRID omastarust üldse LUULUtavad ???????
Mingi seaduse rikkumise LUULU tervesse BORDELLimeediasse RINGLEMA lastud?????? KELLEGI POOLT???? ????????

 

Kuigi REAALSELT ongi tegemist VAID SELTSIMEES KUTSERI ja EPSENBERGI NETILOPUTAMISEGA !!!:
http://ekspress.delfi.ee/lisalood/ekspressi-arhiivist-priit-kutser-on-suureparane-ajuloputaja?id=40465438

Mille peale KÕIK JÜNGRID lähevad niivõrd PÖÖRDESSE, et lausa MÕISTUS ISIKLIKULT KAOB LIHTSALT ÄRA !!!!??????

 

Ning kui LISADA siia veel TOTAALSED JA MEELETUD “LIITUMISED“, siis kokku saabki ühe KORRALIKU KONTROLLITUD RÄND-IDIOOTSUSE, MIDA REAALSES ELUS TEGELIKULT EI EKSISTEERIGI !!!!! ????

 

MOTT !

 

!!!!! !!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!      NB      !!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Kuna see TOTAALNE IDIOOTSUS ON VAJA NAGUNII AINUÜKSI JUBA JURIIDILISELT LIHTSALT ÄRA KUSTUTADA, SIIS SAAB JUBA PRAEGU ETTE ÄRA ÖELDA, ET SEE MÕTTETU IDIOOTSUS TÜHISTATAKSE UMBES 99,9% ULATUSES TERVE BORDELLI ENDA POOLT LIHTSALT ÄRA JA SIINSED KIRJUTAJAD EI PEA ISEGI KARTMA, ET NENDE IDEE JÄLLE ÄRA VARASTATAKSE!!!!
(kuigi nüüd saaks tühistuse viia näiteks 52,4% peale, lihtsalt selle pärast, et mingit täiesti MÕTTETUT TSIRKUST etendada!!!!!!)

 

Ning EKREMLI PARTEIGA EI OLE SIIN LOOMULIKULT MITTE MIDAGI ISEGI PISTMIST MITTE !!!!!
Kuigi seltsimehed kolhoosnikud TOPIVAD VEEL SIIAMAANI OMA LAUSVALEDEGA ENNAST igale poole vahele !!!! ?????????

 

MOTT 2 ! <———- !!!!!!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Captcha loading...