Tõde ei leidnudki kusagilt?

pinterest.com
Ehk siis alapeatükk enamluse banaaniast “Rahvaliit vahetas oma nime”

 

Vaatasin siis mina otsingumootori sisse, aga ei leidnud sealt antud teema kohta mitte ühtegi tõepärast ega reaalset elu kajastavat artiklit??

Ehk siis Kompostimees mingi nipiga isegi kirjutas, et KolhoosiLiit vahetas oma nime, aga mille jaoks pidi juurde kirjutama totaalse lausvale, et toimus mingisugune liitumine Vene Šovinistliku Liikumisega ja “suvalised külalised esitati esimehekandidaatideks”???

 

põlised.ee lehel saavad kõik ise otse ja ilma mingite vahendajateta lugeda, et KolhoosiLiit ainult oma nime vahetaski ning mingit liitumist ei toimunud mitte kunagi ! (Šovisnistlik Liikumine ei olnud erakond, seega liitumine polnud isegi parema tahtmise juures võimalik!)

Lisaks ei taandanud seltsimehed Xjelmed ka mitte mingisugust kandidatuuri, sest et KolhoosiLiidu põhikirja järgi ei saa Kompartei kongressi KÜLALISED erakonna juhtorganitesse üldse kandideeridagi!:

Liikme õigused ja kohustused

17. ERLi liikmele on tagatud õigus:

1) valida ja kandideerida erakonna juhtorganitesse;

18. ERLi liige on kohustatud

1) täitma erakonna põhikirja ning valitud organite otsuseid ja viima ellu ERLi programmi;

 

Ja me kõik nüüd kujutame endale vaimusilmas ette, et üks (lausvaledega???) Miljardeid sisse kasseeriv saastakirjandus ei ole sellistest labastest skeemidest mitte kuidagi isegi teadlik mitte ???????????

Piilume nüüd kahe silmaga ajakirjanduse eetikaprogrammi:

1. Üldised põhimõtted.

1.1. Demokraatliku ühiskonna toimimise eeltingimus on kommunikatsioonivabadus. Vaba ajakirjandus on selle tingimuse saavutamise vahend ja eeldus.

1.2. Ajakirjandus teenib avalikkuse õigust saada tõest, ausat ja igakülgset teavet ühiskonnas toimuva kohta. Ajakirjanduse üks peamine kohustus on ühiskonnas kriitiliselt jälgida poliitilise ja majandusliku võimu teostamist.

 

Vähe veel sellest – isegi täpselt aasta aega hiljem(2013) on Vene Šovinistlik Liikumine ja KolhoosiLiit ikka veel mingis ulmeroosamannas maailmas omavahel kuidagi kokku liitunud !!??

 

Aegumatu Klassika !! <—— !!!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Captcha loading...