Vaikivad Ajastud on möödas!

48days.com
sest väljasurev rahvas on endale ise valinud Totaalse Vaikivuse !!!

 

Mis on Totaalne Vaikivus?<%2is on Totaalne Vaikivus?

see on kõige labasem poliitilise(kommunistliku) trips-traps-trulli olukord(sest male oleks mõne jaoks ilmselgelt liialt raske väljakutse?), kus valija on poliitBORDELLI poolt täielikult nurka mängitud ning ainuke viis sellest välja tulla, on toetada IGA PÄEV ja ainult BordelliVÄLISEID erakondi!

 

Mida kujutab endast nurka mängimine?

see tähendab seda, et valijal ei ole enam mitte ühtegi kanalit oma arvamuse väljendamiseks ning isegi kõik interneti kommentaarid ja “kaebused” ja “märgukirjad” jms “rafffffakogude” ja agendafestivalide jura pannakse labase kontrollitud opositsiooni poolt labaselt LUKKU – ehk siis kõikidest ideedest, probleemidest jms muredest ja juradest KISATAKSE ja PLÄMATAKSE kõikvõimalikes propagandakanalites, labastes KASTIDES jms BORDELLipaberites päevast päeva ja hommikust õhtuni, kõikvõimalike seltsimeeste, broilerite, nende laulikute, jms arvamusPIIDRITE poolt niikaua, kuni sul endal ka juba halb hakkab, aga ette ei võeta mitte kunagi mitte ühtegi ideed ega viida neid ka mitte kunagi ellu !!

 

ehk siis Palju Õnne, väljasurev rafffffas ja selle JEVROkoloonia ????

 

P.S. – juhul, kui ise veel tähele ei pannud, siis isegi käesolev artikkel võetakse seltsimeeste poolt labaselt üle ja viiakse kõik siin mainitud punktid ka omaenda agenda, mitte eestlaste teenistusse !!!!!! ehk siis täielikult filigraanselt ja BRILJANTSELT peaks nüüd kõigile olema selge, mida kujutab endast kommunistlik BORDELL ja selle poliittehnoloogilised kontrollitud opositsiooni KELMIPARTEIDkellest MITTE ÜHTEGI EI TOHI ENAM MITTE KUNAGI TOETADA ega neid üleüldse jälgidagi !!!!!

Kas jääb nüüd enam-vähem meelde mis toimub, või peab midagi veel üle kordama????
Näiteks seda, et isegi mitte ühtegi artiklit ega kommentaari ei saa enam kirjutada, sest et absoluutselt KÕIK varastatakse lihtsalt ära ja pannakse TÜHJA PLÄMA ja TÜHJA KÕMINA saatel oma kanalite kaudu lihtsalt LUKKU või omaenda MULTIKULTI teenistusse!!???

 

Aegumatu klassika <–!

 

One comment

  1. Asking questions are really good thing if you are not
    understanding something totally, but this post gives fastidious understanding
    yet.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga